• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Yazar: Brian Michael Bendis
  Çizer: Chris Bachalo, Mike Deodato
  Sayfa Sayısı: 136

  Eski Thunderbolts lideri olan Norman Osborn, Tony Stark'ın görevini devralıp, kendi Avengers'ını da içeren ulusal barış gücü H.A.M.M.E.R'ın başına geçmişti.

  Bu ekip ünlü Avengers'ın sembol isimlerine olan beznzerlikleriyle dikkat çeken tartışmalı bireylerden oluşuyordu ve kimlikleri de gizli tutuluyordu. Eski Mighty Avengers üyeleri Ares ve Sentry'nin de olduğu bu ekip, kiralık katil Bullseye, Hawkeye olarak; tövbe etmiş suçlu Moonstone, Ms. Marvel olarak; Wolverine'in sorunlu oğlu Daken, Wolverine olarak; Venom dönüştürülüp, Spider-Man olarak; ve Norman Osborn da yeni kimliği olan Iron Patrıot olarak katılmalarıyla oluşturulmuştu.

  Norman bir yandan kendi şeytanlarıyla boğuşurken, Sentry'ye de aynı konuda yardım ediyordu. Bunu nasıl başardığı ise kimsenin bilmediği bir sırdı… Sentry iki kere ölmüştü. Bir keresinde savaşta, diğerinde de uzun süredir hasta olan karısı Lindy'nin kollarında. Bu iki ölümden de nasıl döndüğünü kimse bilmiyordu.Norman'ın Avengers'ının aslında bir grup çılgından ve kiralık katillerden oluştuğunu keşfeden Noh-Varr (Marvel olarak biliniyor) Avengers kulesi'nden ayrılmıştı ve bir daha kimse ondan haber almamıştı.

  Gece, Norman Osborn'un Avengers'ının Üzerine Çökerken,En karanlık saatleri gelecek! Sentry'nin kökenleri ortaya çıktı. Bullseye akılalmaz bir cinayet işledi. Victoria Hand çok mu ileriye gittiğini merak ediyor. Ve Norman Osborn, Asgard Kuşatması'nın son aşamalarını planlarken, şeytani mirası olan Green Goblin'in etkisine giriyor-bu akıl hastalığı onun nihai zafer için ihtiyacı olan şey olabilir! Kazansalar da, kaybetseler de bunlar Dark Avengers'ın son saatleri olacak!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.