%10 indirimli
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • NOT: İlk 6 sayının %10 indirimli toplam ücretini içeren "Eternity Girl #1-6 Abonelik Ön Sipariş"i aldığınızda, şubat sonu mart ortası gibi gelecek aylık serinin ilk 6 sayısı adınıza ayrılacaktır. 6 sayıyı beraber kargolamamızı istediğinizde halihazırda kargo ücreti ödediğiniz için ek bir ücret alınmayacaktır. Fakat her sayıyı tek tek kargolamamızı isterseniz ilk sayı sonrasında kargo ücreti size ait olacaktır. Abonelik ve Ön Sipariş ürünleri stoktaki ürünlerle birlikte alındığında, kargo ücreti alıcıya aittir.

  Neden Ön Sipariş Vermeliyim?

  1) Serinin hiçbir sayısını kaçırmamak için.
  2) Derginin fiyatı ve dolar artışından etkilenmemek için.
  3) %10 ön sipariş indiriminden yararlanmak için.


  Yazar:Magdalene Visaggio
  Çizer:Sonny Liew
  Sayfa Sayısı: 32

  Caroline Sharp has been a lot of things, including both a superhero and a super-spy. But now, with those days behind her and her powers proving unreliable, Caroline finds herself stuck in a life weighed down by her depression and an inability to change. You see, Caroline is going to live forever, and there is no escape to be had. The very act of living reminds her that, to the rest of existence, she is an anomaly. All of that could change, however, when her old foe, Madame Atom, comes to her with an intriguing offer. Madame Atom can give Caroline the power to end her life; she just has to destroy the rest of the world.
  This brand-new DC's Young Animal miniseries spins out of the Milk Wars event, written by GLAAD Media Award-nominated writer Magdalene Visaggio (Kim and Kim) and illustrated by Eisner-winning artist Sonny Liew (The Art of Charlie Chan Hock Chye).
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.