x
Marka Listesi

Injustice Tanrılar Aramızda İkinci Yıl Cilt 1

Injustice Tanrılar Aramızda İkinci Yıl Cilt 1
İndirimsiz Fiyatı: 30,00 TL
%20 İndirimli Fiyatı: 24,00 TL
Havale İle:24,00 TL
Toplam Tutar:24,00 TL
 
Yazar: Tom Taylor
Çizer: Jheremy Raapack, Mike S. Miller, Bruno Redondo, Axel Gimenez, David Yardin, Tom Derenick, Marc Deering, Diana Egea

192 sayfa

Superman'in Dünya'daki kötülüklere savaş açmasının üstünden bir yıl geçti. Ve savaş henüz başlıyor. Oldukça şiddetli bir yüzleşmenin sonucunda, asi lider Batman'in omurgası kırıldı. Wonder Woman komaya girdi. Green Arrow öldü. Amerika Birleşik Devletleri hükümeti artık Çelik Adam ve onun Justice League'iyle savaş halinde ve bu savaşın şok edici yeni cepheleri olacak. Gotham Şehri'nin gölgeli sokaklarında Komiser Gordon, bir zamanlar Batgirl, şimdi de Oracle olarak bilinen yüksek teknolojili kanun koruyucu kızıyla ve onun suç savaşçısı ekibiyle, Birds of Prey'le bir araya gelecek ve Superman'in hükümdarlığına karşı birleşecekler.

Uzay boşluğundaysa bir istila başlıyor. Koruyucular adıyla bilinen ölümsüz ve çok güçlü varlıklar, Superman'in hırçınlıklarına izin vermeyecekler ve Green Lantern Corps, onu alaşağı etmek için toplanacak. Ama bu yeni yıl başlarken Superman herkese kendisinin gücüne karşı dikkatli olmayı öğretecek... DC Evreni'nin süper kahramanlarını daha önce hiç böyle görmediniz!
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.