x
Marka Listesi

Justice League Yeni 52 Cilt 4 Grid

Justice League Yeni 52 Cilt 4 Grid
DC
İndirimsiz Fiyatı: 29,00 TL
%10 İndirimli Fiyatı: 26,10 TL
Havale İle:26,10 TL
Toplam Tutar:26,10 TL
 
Yazar: Geoff Johns
 Çizer: Ivan Reis, Joe Prado, Jesus Saiz, Oclair Albert, Jonathan Glapion, Zander Cannon, Gene Ha, Andres Guinaldo, Rob Hunter, Eber Ferreira
Sayfa Sayısı: 176

Justice League İçten Çökertiliyor!
Justice League'i oluşturan kahramanlar bile bütün gezegeni korumak için yeterli olamıyorlardı. Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cyborg ve Aquaman yeni takım arkadaşları almak için değerlendirme toplantıları yapmaya başladıklarında Dünya üzerindeki en güçlü kişiler bunun için geldiler. Ama onlardan bir tanesi ekibe katılmak için değil, onları yok etmek için oradaydı!

Yıllar boyunca Justice League'i parçalamak için planlar yapılmıştı. Üstelik en güçlü düşmanlarından biri Justice League'in merkezine saldırdığında Superman, Batman ve Wonder Woman'ı birbirine düşürecek zincirleme reaksiyon başlayacak, onların adını kullanan diğer iki takımla savaşlarının başlangıcı olacaktı: Justice League of America ve Justice League Dark!

Ama kahramanlar birbiriyle savaştığında, kazananlar en büyük düşmanları olacaktır! 
Justice League bu felaketten kurtulabilecek mi?
Süperstar yaratıcılar Geoff Johns ve Ivan Reis, Justıce League: Grid ile Justice League'i kaybedecekleri bir savaşa gönderiyor! 
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.