Yeni
Kampanya
  %30
  50,00
  35,00
  Yorumlar (0) Yorum Ekle
  Adet:
  Ürün Özellikleri

  Yazar: Mike Carey

  Çizer: Glenn Fabry

  Sayfa Sayısı: 

  AŞAĞI LONDRA’YA HOŞGELDİNİZ!

  Richard Mayhew, sıradan bir işte çalışan, tam anlamıyla sıradan bir gün geçirmekte olan, sıradan bir adamdır. Ta ki sıradışı bir tek şey yaptığı ana; Londra caddesinde yatmakta olan yaralı, gizemli genç bir kadına yardım etmek için durduğu ana dek... Bu anlık eyleminin ardından, Richard’ın hayatı bir daha asla sıradan olmayacaktır.

  Door olarak bilinen genç kadın, Aşağı Londra’dan gelmektedir; Londra sokaklarının altında uzanan ve yukarıdaki sıradan şehir tarafından farkına varılmayan, fantastik ve tehlikeli metropolden... Door’un bu tuhaf harikalar diyarına sürüklediği Richard, artık vahşi kiralık katiller Croup ile Vandemar’ın bir adım önünde olmak, korku uyandıran Night’s Bridge’den geçmek, akıl sağlığını tehdit eden törenselleşmiş bir dayanıklılık sınavından sağ çıkmak ve Londra Canavarı ile çarpışmak zorunda. Tüm bunlar, eski hayatını geri almak için... Tabii Richard, Door ve Aşağı Londra’nın tümü için felaket anlamına gelebilecek olan sır sayılmazsa!

  Neil Gaiman’ın en başarılı romanlarından biri kabul edilen eserin çizgi roman uyarlaması Yokyer (Neverwhere) ilk kez Başka Düşler logosuyla Türkçe’de!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.